אנו בלביא פרויקטים מבצעים אך ורק עבודה איכותית,

 

 

הכדאיות הכלכלית של חומרי בנייה איכותיים

אמנם, חומרי בניין איכותיים עולים יותר מאשר חומרי בנייה שאינם איכותיים, שימוש בחומרי בניין שאינם איכותיים פירושו עבודת בנייה שאינה איכותית. עבודת בנייה שאינה איכותית פירושה ביצוע שיפוצים בתדירות גבוהה. אם תשתמשו בחומרי בניין איכותיים, הבנייה הראשונית יכולה לעלות יותר, אך לאורך שנים רבות לא תצטרכו לבצע שיפוצים כלל. אם תבצעו את הבנייה בחומרי בניין מאיכות ירודה, הבנייה הראשונית תעלה לכם פחות את השיפוצים שתצטרכו לבצע בתדירות גבוהה יעלו לכם כסף רב, ולטווח הארוך מדובר בחוסר כדאיות כלכלית.

עבודה איכותית נמדדת באיכות חומרי הבנייה

אם אתם רוצים לבדוק כל קבלן שאתם מעוניינים לעבוד איתו, בדקו באיזה חומרי בניין הוא משתמש. כאמור, אם חומרי הבניין אינם איכותיים מספיק, עדיף להתרחק מאותו קבלן ולא לבצע את העבודה אצלו. לעומת זאת, בלביא פרויקטים אתם יכולים למצוא את כל היתרונות תחת קורת גג אחת – בנוסף לכל שאנו מעסיקים את אנשי המקצוע הטובים ביותר, אלו שצברו ניסיון רב והינם בעלי הצלחות רבות, אנו מקפידים על שימוש בחומרי בניין איכותיים בלבד.

אנו יודעים כי עבודה ללא חומרים טובים תאלץ אתכם לבצע שיפוצים רבים בהמשך ואנו לא מעוניינים להגיע לכך. בכדי להעניק לכם עבודה טובה שגם תשתלם לכם מבחינה כלכלית אנו מקפידים על שימוש בחומרי הבניין האיכותיים ביותר, חומרי בניין שיסייעו לכל העבודה להחזיק מעמד לאורך שנים רבות ולחסוך לכם עשרות אלפי שקלים בכל שנה ושנה.

 

כדי לזהות "עבודה איכותית" מספר פרמטרים:

 

*אך ורק עם חומרים בעלי תו תקן בלבד!

 

*עבודה איכותית מתבטאת עם היכרות טובה עם החומר,איתו בעל המקצוע עובד.ויודע לזהות תגובות של החומר.

 

מתי יש ליישם את החומר ובאילו מתן הפסקות בין ישום אחד לשני*

 

העבודה צריכה אך ורק להתבצע לפי התקן הנדרש כיום,וליהיות מעודכן בכל השינויים החלים עליו ,שכל* 

הזמן מתעדכנים והולכים ומחמירים עם הזמן  

.

עבודה איכותית-היא במקרה הצורך לדעת לתת פתרון מיידי לכל בעיה המתרחשת בשטח.זה מראה על ניסיון וותק שהוא בעל מקצוע  אמיתי ולא חובבן,שיש לו הכרות עם מגוון רחב של חומרים.

 

...לסיום יש לבדוק מקצועיות ועם יש השכלה רלבנטית בתחום בו אותו בעל מקצוע עוסק